Ekonomi, Yönetim ve Sosyal Araştırmalar Dergisi


İstanbul Arel Üniversitesi, İktisadi-İdari Bilimler Fakültesi
Ekonomi, Yönetim ve Sosyal Araştırmalar Dergisi 


Çok Değerli Meslektaşlarım,

İstanbul Arel Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Ekonomi, Yönetim ve Sosyal Araştırmalar Dergisi (EYSAD E-DERGİ) ; ekonomi, işletme, yönetim ve sosyal bilimler alanlarında yaygın düzeyde bilimsel eserlerin yayınlandığı e-dergidir.

Nisan ve Kasım aylarında yılda iki kez yayınlanan dergimizin ilk sayısın Nisan / 2016’da çıkmıştır. Bilim alanında son derece benimsenmiş ve bilimsel derinlik kazandırmıştır.

Kasım / 2016 sayısı için dergimizin en güncel ve orijinal eserleri ihtiva edecek şekilde yayınlanması için hazırlıklara başlanmıştır.

Ülkemizde son dönemde yaşanan sürecin Türk Ekonomisinde yarattığı etkiler ile bu etkilerin bölgesel ve küresel düzeyde yansımalarının incelenmesi önem taşımaktadır.

Daima özgün ve orijinal eser yayınlamayı hedeflemiş olan dergimiz,  güncel gelişmeleri her yönü ile inceleyen bilimsel çalışmaları okuyucuları ile paylaşmayı sorumlu yayıncılık anlayışı gereği içtenlikle benimsemektedir. 

EYSAD E-DERGİ’mize özgün bilimsel eserlerinizle katkı ve destek vermeniz bizlere daima onur verecektir. Bilim alanına önemli kazanımlar sağlayacaktır.

Bu düşünceden hareketle bilimsel eserlerinizi 15 Ekim 2016 tarihine kadar dergimizin yayın ve yazım kurallarına uygun olarak email ile eysad@arel.edu.tr adresine gönderebilir veya http://dergi.arel.edu.tr/index.php/eysad/index adresinden sisteme giriş yaparak yükleyebilirsiniz.

Kasım / 2016 Sayısı için değerli çalışmalarınızı içtenlikle bekler, ilginiz ve katkınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Ayrıntılı bilgi için;  http://dergi.arel.edu.tr/index.php/eysad/index

 

Editör
Prof. Dr. Hasret ÇOMAK
İstanbul Arel Üniversitesi
İ.İ.B.F.  Uluslararası İlişkiler Bölüm Başkanı
Tel. : 0 850 850 27 35-1260
Belgegeçer: 0 212 860 04 81
E-posta: hasretcomak@arel.edu.tr