Ekonomi, Yönetim ve Sosyal Araştırmalar Dergisi


İstanbul Arel Üniversitesi, İktisadi-İdari Bilimler Fakültesi
Ekonomi, Yönetim ve Sosyal Araştırmalar Dergisi 


Çok Değerli Meslektaşlarım,

İstanbul Arel Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Ekonomi, Yönetim ve Sosyal Araştırmalar Dergisi (EYSAD E-DERGİ); ekonomi, işletme, yönetim ve sosyal bilimler alanlarında yaygın düzeyde bilimsel eserlerin yayınlandığı e-dergidir. 

Nisan ve Kasım aylarında yılda iki kez yayınlanan dergimizin ilk sayısı Nisan / 2016’da çıkmıştır. Yayınlanan sayılarımız bilim alanında son derece benimsenmiş, bilimsel derinlik ve zenginlik kazandırmıştır.

Nisan / 2019 sayısı için dergimizin çok güncel, özgün ve orijinal eserleri ihtiva edecek şekilde yayınlanması için hazırlıklarımız devam etmektedir.

Küresel ve bölgesel son ekonomik gelişmeler ile bu gelişmelerin ülkemizde yarattığı etkilerin incelenmesi büyük önem taşımaktadır.

Daima özgün ve orijinal eser yayınlamayı hedeflemiş olan dergimiz, bölgemizde ve ülkemizde güncel ekonomik ve siyasi gelişmeleri her yönü ile incelemektedir. Bilimsel çalışmaları izleyicileri ile paylaşmayı sorumlu yayıncılık anlayışı gereği içtenlikle benimsemektedir.

EYSAD E-Dergi’mize özgün bilimsel eserlerinizle katkı ve destek vermeniz bizlere daima güç verecektir. Bilim alanına önemli kazanımlar ve birikimler sağlayacaktır. 

Bu düşünceden hareketle bilimsel eserlerinizi 15 Mart 2019  tarihine kadar dergimizin yayın ve yazım kurallarına uygun gönderebilir ve http://dergi.arel.edu.tr/index.php/eysad/index adresinden giriş yaparak yükleyebilirsiniz.

Nisan / 2019 Sayısı için özgün ve orijinal bilimsel eserlerinizi içtenlikle bekler, ilginiz ve katkınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Ayrıntılı bilgi için; http://dergi.arel.edu.tr/index.php/eysad/index

 

Editör

Prof. Dr. Hasret ÇOMAK
İstanbul Arel Üniversitesi 
İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Dekanı
Tel. : 0 850 850 27 35-1260
Belgegeçer: 0 212 860 04 81
E-posta: hasretcomak@arel.edu.tr
hack forum alfa shell recovery shell Mirror Zone smm ana bayi Hacklink al
cami halısı cami halısı cami halısı Cami Halısı Turkuaz Cami Halısı Cami Süpürgesi

Evden Eve Nakliyat Evden Eve Nakliyat mng Evden Eve Nakliyat Evden Eve Nakliyat Evden Eve Nakliyat evden eve nakliyat ofis taşıma evden eve nakliyat yurtiçi evden eve nakliyat içel evden eve nakliyat

çiğköfte promosyon AstroPay paykasa

hacklink hacklink paketleri hacklink nedir hacklink panel